O mnie

Witaj!

Cieszę się, że trafiłeś na moją stronę!

Jestem mgr inż.architektem krajobrazu i zajmuje się szeroko rozumianym projektowaniem zagospodarowania terenu.
Jeśli jesteś inwestorem prywatnym czyli posiadasz własny ogród lub działkę to mogę z przyjemnością zaprojektować Twoje najbliższe otoczenie.
Co obejmuje projekt zagospodarowania terenu?

  1. Projekt zieleni – rozmieszczenie i opisanie wszystkich gatunków roślin
  2. Projekt zagospodarowania terenu – opisanie, zwymiarowanie i podanie powierzchni wszystkich zaprojektowanych elementów
  3. Projekt nawierzchni – podjazdu do garażu, ścieżki prowadzącej do budynku, ścieżek dookoła budynku, do wybranych elementów ogrodowych.
  4. Projekty małej architektury – altany, pergoli, trejażu, ławki, warzywnika, zielnika, miejsca na ognisko
  5. Projekt tarasu – z określeniem wielkości, nawierzchni, zadaszenia, elementów dodatkowych takich jak np. donice
  6. Projekt ogrodzenia frontowego – rozmieszczenie furtki, bramy, dobór ich wielkości, miejsca na śmietniki, propozycja i dobór materiałów
  7. Schemat oświetlenia – ze wskazaniem ilości obwodów i wybranych opraw oświetleniowych

Przeprowadzę Cię przez cały proces projektowy, na który składa się wiele etapów, jak również wiele decyzji. Wysłucham Twoich pomysłów oraz zaleceń, postaram się dopasować projekt do Twoich potrzeb. Zawsze służę radą i pomocą, a jeśli czegoś nie wiem to konsultuję się ze specjalistami – ogrodnikami, architektami, stolarzami. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe, na swoim koncie mam ponad 140 projektów.

Jeśli jesteś inwestorem publicznym, firmą, jednostką samorządową, deweloperem – również z chęcią podejmę się współpracy. Sporządzałam projekty zagospodarowania terenu na osiedlach, przy oczyszczalni ścieków, przy bibliotece powiatowej, przy muzeum. Wykonywałam projekty samodzielne, jak również jako element opracowań wielobranżowych.